REgulamin

1. Do korzystania z domku uprawnione są wyłącznie osoby zameldowane w DOMKU Osada Małe Ciche Wynajmujący domek nie może przekazywać go innym osobom.

2. Na terenie DOMKU obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22.00 do 7.00 dnia następnego.

3. Zameldowanie możliwe w dniu przyjazdu od godziny 14.30 do 17.00, wymeldowanie w ostatni dzień pobytu do godziny 10.00.4. Najmujący domek ponosi pełną odpowiedzialność materialną i prawną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń domku hotelowego powstałe z winy jego. 

5. Mieszkańcy DOMKU zobowiązani są w szczególności do korzystania z urządzeń DOMKU OSADA Małe Ciche w sposób nie powodujący uszkodzeń ani pogorszenia ich stanu oraz do racjonalnego korzystania z wody.

6. Właściciele DOMKU Osada Małe Ciche nie są odpowiedzialni za rzeczy pozostawione na terenie domku.7. W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia.8. W przypadku nie pojawienia się gości w dniu przyjazdu do godziny 0.00 i braku informacji o zmianie przyjazdu, rezerwacja zostaje anulowana, zadatek nie podlega zwrotowi.


9. Rezerwując pobyt oznacza to automatyczną zgodę na regulamin

REzerwację można Złożyć:

  • telefonicznie – dzwoniąc pod numer +48 668 562 205 lub +48 601 602 125,
  • mailowo – pisząc na adres: kontakt@osadamaleciche.pl ,
  • korzystając z formularza znajdującego się w zakładce „Kontakt”.

Każda forma rezerwacji wymaga wpłaty zadatku (30 % wartości usługi) w terminie do trzech godzin od momentu złożenia rezerwacji. Brak wpłaty powoduje automatyczne cofnięcie rezerwacji! Rezygnacja z pobytu oznacza odstąpienie od umowy a otrzymany zadatek nie podlega zwrotowi. Dane do przelewu zostaną przesłane po ustaleniu wolnego terminu.